Blog

Google Primer Nedir ve Google Primer İle Dijital Pazarlama Nasıl Yapılır

primer2 169x300 - Google Primer Nedir ve Google Primer İle Dijital Pazarlama Nasıl YapılırGoogle Primer reklamcılık ve dijital strateji konusunda eğitici bilgiler vermeyi amaçlayan Google’ın mobil pilot program olarak başlattığı bir uygulama. İOS ve Android işletim sistemleri için geliştiren uygulamayı ücretsiz olarak store mağazalarından indirebilirsiniz. Bizde Sanal Yönetmen olarak sizler için Google Primer’i dijital pazarlama konusunda gelişim göstermek isteyenler adına inceledik.

Google Primer ilk başta bir pilot uygulama olarak görücüye çıktı. Akıllı telefonu olan herkes İOS Apple Store, Android kullancıları Google Play’den bu uygulamayı rahatlıkla indirebilir. İçerik yönetimi hakkında, dijital reklam ve birçok konuda sizlerin karşısına gelen Google Primer’le kendinizi test edebilirsiniz. Bu uygulamada senaryo stratejisi var ona uygun olarak hareket ediyorsunuz. Google Primer’e her hafta yeni bir senaryo ekleniyor. Mobil uyumluluk, e-mail pazarlaması ve dijital ölçümleme gibi konular ele alınıyor. Bu uygulamayı hem online hem de offline olarak da kullanabilirsiniz. Bu uygulamaya her konu için beş on dakikanızı ayırabilir ve Google’ın size sunmuş olduğu ipuçlarını takip ederek hareket edebilirsiniz. Dijital pazarlama alanında kendini geliştirmek isteyen herkesin kullanması gereken bir uygulama. Google Primer hayatımıza bir rüzgar gibi girdi ve bizi ilerleyen günlerde sürükleye devam edecektir.google primer 169x300 - Google Primer Nedir ve Google Primer İle Dijital Pazarlama Nasıl Yapılır

Google Primer’e ufak senaryolarla başlayabilir, sonrasında ipuçlarıyla yolunuzu çizebilir ve en sonunda yer alan soruları cevaplayabilirsiniz. Hoşunuza giden kartı da favorilerinize ekleyebilirsiniz. Bir konuya göz atarken yanlışlıkla uygulamayı kapattıysanız tekrar kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.  Şu an Google Primer’in sürümü İngilizce olarak yayında. İlerleyen günlerde daha fazla dil seçeneği ve ülkelerin kendi dilleriyle olan versiyonları gelecektir. Bahsettiğimiz gibi Google Primer Pilot uygulama olarak ilk olarak kullanıcılara sunuldu. Tabi şimdilik Google Primer’i kullanırken iyi derece de İngilizce bilmenize gerek yok zaten konuyu hemen ilk bakışta kavrayabilirsiniz.

Firmanız ve dijital reklam düzenlemeleriniz için temel ipuçları olan bu uygulama daha da iyi bir hale dönüştürülecek ve daha kapsamlı bir şekilde sizlere sunulacaktır. Uygulamada yer alan çoğu konuya sizde kesinlikle aşinasınızdır. Bilmediğiniz konuları da öğrenebilir bu vesiyleyle kendinizi daha da iyi geliştirebilirsiniz.

Adwords ve E-Ticaret yönetimi hakkında  zorlandığınız konu başlıkları varsa, işinize yarayan bilgileri seçip Google Primer’den daha detaylı öğrenebilir stratejinizi buna göre belirleyebilirsiniz. Online ve Offline olarak da kullanılabilen Google Primer uygulamasını Google’ın ana merkezinde çalışan bir grup pazarlama uzmanı tarafında yazıldığını ve hayata geçirildiğini Sanal Yönetmen olarak sizlere söyleyebilirsiz. Google Primer’e hemen ulaşmak için ve kullanılabilirliğini öğrenebilme adına mağazalardan akıllı telefonlarınıza Google Primer’i rahatlıkla indirebilir ve detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Yorum (7)
Ziyaretçi

Değerli paylaşımınız için teşekkür ederim.

Ziyaretçi

İyi bir yazı çok teşekkür ederim

web tasarım ofisi

Makaleniz için teşekkür ederim

Ziyaretçi

Çok uzun süredir araştırdığım bilgiydi teşekkür ederim

Ziyaretçi

Yazınız için çok teşekkür ederim

Ziyaretçi

Makaleniz için çok teşekkür ederim

istanbul web tasarım

Makaleniz için teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir