Web Tasarım Ajansı

Kurumsal Web Sitesi hizmetimiz ile kurumsal kimliğinize uygun modern tasarımlar ve dilediğiniz özelliklikleri barındıran profesyonel web siteleri ile markanızı ve hizmetlerinizi hedef kitlenizle buluşturuyoruz..

* Bütçenize uygun çözümler,
* SEO ve mobil uyumlu yazılım alt yapısı,
* Kolay yönetilebilir dinamik web sitesi,
* Size özel yazılım ve tasarım geliştirme,
* Sunucu ve güvenlik önlemleri.

Web Tasarım ve Yazılım

Dijital dünyanın nimetlerinden faydalanmak için öncelikle kurumsal web sitenizin olması gerekmektedir. Ziyaretçilerinizin beğenisini kazanmak için web siteniz, modern ve kullanışlı bir tasarıma sahip olmalıdır. Dijital pazarlama çalışmalarında size fayda sağlaması için ise kurumsal web sitenizin mobil ve arama motorlarıyla uyumlu, kolay yönetilebilir, hızlı ve güvenli bir alt yapıda hazırlanması gerekmektedir. Sanal Yönetmen ile dijital pazarlamada fark yaratacak web sitelerine sahip olun !

 • Mobil Cihazlar ile Uyumlu;
 • Sade, Modern, Hızlı ve Güvenli.
 • Kolay Yönetilebilir ve SEO Uyumlu

 

web tasarim ve yazilim viem - Web Tasarımı ve Yazılımı

kurumsal web site tasarimi - Web Tasarımı ve Yazılımı

Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal web sitesi çalışmalarında ziyaretçilerin görmediği ancak memnuniyetlerini kazanacağınız yazılım alt yapısı çok önemlidir. Kurumsal web sitesi yazılımı sırasında isteğinize özel kodlama diline ait çalışmalar gerçekleştirebilmekle beraber bütçenize uygun çözümler üretmek için Wordpres sistemleri de kullanıp geliştirmekteyiz.

Kurumsal web sitesi yazılımı sırasında, sitenizin güvenliğinin ve açılış hızının çok önemli olduğunun farkında ve bunları göz ardı etmeden çözümler üretmekteyiz. Ziyaretçilerinizin asıl beğenisini kazanacağımız kurumsal web sitesi tasarımı aşamasında ise UI ve UX  kurallarını da göz önünde bulundurarak, sayfada kalma süresini arttıracak tasarımsal kurgularımız ile kurumsal kimliğinize uygun modern tasarımlar oluşturmaktayız.

 

Kişisel Web Sitesi

Kurumsal web sitesi çalışmalarımızın yanı sıra kişisel web siteleri üzerine tasarım ve yazılım çalışmaları da gerçekleştirmekteyiz. Daha az içerik ile hazırlanan kişisel web sitesi tasarım çalışmaları sırasında sizi daha iyi yansıtacak tasarımlarlar hazırlamakta ve dinamik alt yapıda hazırlanan kişisel web sitenizi kolay bir şekilde yönetmenizi sağlamaktayız.

 • Tek Sayfa Web Sitesi Tasarımları,
 • Dinamik ve Kolay Yönetilebilir,
 • Responsive Web Sitesi Tasarımı

 

 

 

 

kisisel web sitesi - Web Tasarımı ve Yazılımı

 

mobil web site tasarimi - Web Tasarımı ve Yazılımı

Mobil Web Sitesi

Sanal Yönetmen olarak hazırladığımız web sitesi tasarım çalışmalarının mobil uyumluluğuna önem vermekteyiz. Web sitesi tasarımlarım çalışmalarımızın tüm cihazlar ile uyumluluğunun sağlanması ve cross-browser özelliklerine dikkat ederek kurumsal web sitesi yazılım ve tasarım çalışmalarımızı inşa etmekteyiz.

Mobil Web Sitesi Tasarımları, dijitalin git gide mobile indirgenmesiyle beraber hem ziyaretçi açısından hem de dijital pazarlama çalışmalarında satış dönüşüm oranına doğrudan etkilemesiyle önemini arttırmaktadır.

 

 

Özel Yazılım ve Tasarım Geliştirme

Sanal Yönetmen bünyesinde barındırdırğı sanat yönetmenleri, proje  geliştirme, grafik tasarım ve yazılım geliştirme departmanları ile dilediğiniz projeleri gerçekleştirmek için hizmetinizde.

Özel projelerinizin iş geliştirmesiyle beraber isteğinize özel kodlamalar ile web sitenizi oluşturabilir, güvenlik ve performans için gerekli alt yapının kurulmasıyla beraber UI ve UX deneyimlerini de göz önünde bulunduracak  şekilde tasarım çalışmalarını gerçekleştirebiliriz.

 • Mobil Uyumlu, Responsive Tasarımlar
 • Kolay Yönetilebilir Dinamik Web Siteleri
 • SEO Uyumlu özel Yazılım Geliştirmeleri

 

ozel yazilim ve tasarim gelistirme - Web Tasarımı ve Yazılımı

Sunucu ve Güvenlik

Sanal Yönetmen olarak partnerlerimiz aracılığıyla sağladığımız barındırma hizmetleri ile size en uygun hosting ve sunucu tercihlerini belirleyerek maksimum performansa minimum ücretle sahip olabilirsiniz.

Web sitenize ait güvenlik açıklıklarını tespit ederek iyileştirmeler yapmakta, sunucu ya da warez eklentiler kaynaklı güvenlik açıklarını kapatarak, zararlı yazılımları ve web sitesine bulaşan virüsleri temizlemekteyiz.

 • Web Siteniz için Hosting ve Sunucu Seçimi
 • Düşük Maliyetler ile Yüksek Performans
 • Anti-Virüs – Düzenli Yedekleme
 • Zararlı Yazılımları Temizleme

 

 

 

Öne Çıkan Web Tasarım Referanslarımız

 

 

 

İletişim

Tam hizmet ajansı olarak, bütçeniz ve pazarlama hedefleriniz doğrultusunda size en doğru yol haritasını çıkarmak, performans odaklı çalışmalarla markanızı en verimli sonuçlara ulaştırmak için bize ulaşın..