3D Modelleme

Home / 3D Modelleme

3D-Modelleme-371x284Son 10 yılın önemli bir sunum tekniği konumuna gelen bilgisayar destekli 3D modelleme ve türevleri programlar ile müşterilere en gerçekçi görüntü ve animasyonları verebilmek, onları sunulan çalışmaların kalitesi ile memnun edebilmek öncü misyonumuzdur. Çalışmalarımız, çözümlerimiz, iş bitimi sonrası hizmetlerimiz ile sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olmak ise asli vizyonumuzudur.

Sanal Yönetmen’in Grafik Tasarımı ekibi tarafından 3D Modelleme ile birlikte sizlere sunduğu hizmetler ;

3D Animasyon

3D animasyon, obje ve karakterlerin görüntülerinin farklı teknik ve yöntemler kullanarak bilgisayar sayesinde değişik programlardan yararlanıp hareketlendirilmesine denir. Bir başka deyişle, birkaç fotoğrafın ve grafiğin belirli senaryolar dahilinde hareketlendirilmesi işlemidir. 3d animasyonları sizlerin karakterlerin çevresinde rahat bir şekilde hareket ediyor hissine sahip olmanızı sağlar. Bu animasyon tekniği oldukça yeni bir tekniktir. Üçboyutlu olarak bilinen görsellik aslında 3d’ dir. Sinemalarda en sık rastladığımız unsurlardan olan 3d animasyonlar birçok filmde kullanılmaktadır. Bu sistem genellikle çizgi filmlerde kullanılmaktadır. Çizgi filmlerin yanı sıra normal filmlerde de animasyonlardan faydalanılmaktadır. Böylece filmlerin görselliği ve kalitesi artmaktadır. 3d animasyonlar, filmlerin yanı sıra mimari, inşaat, tıp alanlarında da kullanılmaktadır.

3D Mimari

Mimari görselleştirme, çizilen 2D autocad projeleri’nin 3d ortamda modellenip tek kare resim yada animasyon film haline getirilme işlemidir. Yolda gezerken inşaatların önlerinde duran bilboardlarda gördüğünüz inşaatın bitmiş hali, 3d modelleme ve görselleştirme teklonojisi sayesinde mümkün olmaktadır. Mimari tanıtım filmleri mimari görselleştirmenin diğer bir alanı olup mimari projeleri tanıtmanın en güzel yoludur. Mimari görselleştirme, mimari yapının pazarlanmasında önemli bir rol oynamaktadır.

3D Reklam Filmi

Marka / ürün bilinirliliğini arttırmak için oluşturulan TV reklam filmi çekimlerinde senaryo, kamera çekimi, animasyon, görsel efekt, seslendirme ve müzik gibi öğelerin bir araya gelmesi ile yansıtılan üç boyutlu görsellerdir.

Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

3D Modelleme

Hizmetimiz Hakkında Detaylı Bilgi ve Teklif Almak için İletişime Geçebilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Close