2D ve 3D Modelleme

3D modelleme, dijital platformda canlı veya cansız nesnelerin üç boyutlu olarak tasarlanmasını sağlamaktadır. Bilgisayar ortamında gerçekleşen 3D modelleme işlemleri için özel programlar ve teknikler kullanılmaktadır. Modellemede var olan bir nesneyi dijitalleştirip üç boyutlu hale getirerek her açıdan gerçekliği yansıtması sağlanmaktadır. Kurumsal veya bireysel olarak alabileceğiniz 3D modelleme hizmetiyle farkınızı yansıtacak gerçeklikte modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

* 3D Karakter ve Art Modelleme
* 3D Oyun ve Animasyon Tasarımı
* 3D Eğitim Hazırlama

3D Modelleme

3D modelleme hizmeti bilişim sektöründen farklı iş kollarının işleyişini kolaylaştırmaktadır. İnşaat, sanayi, tıp, sinema ve animasyon sektörü öncelikli olmak üzere farklı iş alanlarında 3D modelleme ve tasarımı tercih edilmektedir. Var olan bir nesneyi dijital ortama taşıyarak çalışmaların ilerletilmesi sağlanırken, tamamen hayal ürünüyle tasarlanacak olan bir işi de 3D tasarımlarla gerçeğe yakın hale getirebilirsiniz.

3D Karakter ve Maskot Tasarımı

3D karakter modellemesiyle var olan firmanızın veya yeni kuracağınız firmanız için yeni bir yüz oluşturabilirsiniz. Firmanın maskotunun olması marka bilinirliği açısından katkı sağlarken firmanızın daha da akılda kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Kurumsal kimlik çalışmalarıyla birlikte yürütülebilecek olan 3D karakter tasarımlarında firmanıza özel bir maskot geliştirerek sektörünüzdeki farklılığınızı ortaya koyabilirsiniz.

Kurumsal veya bireysel hizmet dahilinde sizin belirlemiş olduğunuz kişinin veya hayali bir karakterin 3D modellemesini yaparak dijital ortamda bir karakter oluşturulmaktadır. Sanal Yönetmen ayrıcalığı ve uzman ekibin hayal gücüyle sizde düşüncelerinizi dijitale taşıyabilirsiniz.

3d modelleme 3d karakter ve maskot tasarimi - 3D Modelleme

3d oyun ve animasyon tasarimi - 3D Modelleme

3D Oyun ve Animasyon Tasarımı

3D oyun tasarımı ve kurgulanması akıllı cihazların yaygınlaşmasıyla birlikte farklı bir iş kolu haline geldi. Aklındaki fikri ve kurguyu sanal dünyaya aktarmak ve bu çalışmadan gelir elde etmek isteyen kişiler 3D oyun yapımına eğilim göstermiştir. Sanal Yönetmen olarak 3D oyun yapımı programlarına hakim ve kurgulama yetisi yüksek olan ekibimiz ile birlikte sizin hayalinizdeki oyunu sanal dünyaya taşıyarak gerçeğe dönüştürüyoruz.

3D animasyon ise hayalinizdeki hikaye, kurgu, yada filmin 3D modelleme yapılarak akıcı bir video haline getirilmesini sağlamaktadır. Hazırlamış olduğunuz senaryonun gerçeklik kazanarak sanal dünyaya taşınması için öncelikle 3D animasyonu hazırlayacak olan kişinin bu fikre tam olarak bürünmesi ve hakim olması gereklidir. Yaratılacak olan hikayeyi kavrayamayan bir ekip kurguyu ve bağlantıyı kuramadığı için sonuç olarak çıkardığı 3D sahne modellemesi, karakterlerin oluşturulması ve akışın sağlanmasında sorun yaşayacaktır. Sanal Yönetmen 3D tasarım atölyemizde hayalinizdeki animasyonu sanal dünyaya taşıyarak gerçeklik algısını kazandırıyoruz. Sizde aklınızdaki eğitici, öğretici veya geliştirici hikayeleri bizimle paylaşarak dijital dünyaya taşıyabilirsiniz.

 

Öne Çıkan 3D Modelleme Referanslarımız

 

 

İletişim

Tam hizmet ajansı olarak, bütçeniz ve pazarlama hedefleriniz doğrultusunda size en doğru yol haritasını çıkarmak, performans odaklı çalışmalarla markanızı en verimli sonuçlara ulaştırmak için bize ulaşın..