Google Adwords Danışmanlığı

* Dilediğiniz Bütçede Reklam Kampanyaları ile Ziyaretçi Başına Ödeme Yaparsınız !
* Detaylı Hedef Kitle Analizleriyle, Reklamlarınızı Potansiyel Müşterilerinize Gösteririz.
* Faydasız Tıklama ve Gereksiz Arama Kelimelerini Sürekli Kontrol Ederek Bütçenizi Doğru Yönetiriz.
* Şeffaf Yönetim ve Raporlamalar Çalışmalarızı Gerçekleştirmekte, Adwords API Paneli Kullanmamaktayız.
* Kampanya Optimizasyonları Sonrasında %85’e Varan Bütçe Tasarrufu Sağlamaktayız.
* Bugüne Kadar Sağladığımız Müşteri Memnuniyetini, Şikayetsiz Hizmet Sürecimizi Devam Ettirmek Adına, Titizlikle ve Yüksek Sorumlulukta Hizmet Vermekteyiz.

Google’da Reklam Vermek

Hedef kitlenizin bulunduğu her alanda siz de yer alın! En çok tercih edilen dijital pazarlama yatırımları arasında yer alana Google reklamları ile potansiyel müşterilerinize hızlıca ulaşabilirsiniz. Doğru yönetilen reklam kampanyaları ile sadece potansiyel müşteri ziyareti için ödeme yaparsınız. Google reklamları aracılığıyla, marka bilinirliği, ürün veya hizmet satışı, kampanya duyuruları, müşteri verisi toplama gibi pazarlama amaçları doğrultusunda reklam kampanyaları oluşturulabilmektedir.

Google arama motorunda yayınlamış olduğunuz Google reklamlarıyla her alandan ulaşılabilir olabilirsiniz. Hizmet veya ürün tanıtımlarınızın hedef kitlenizdeki potansiyel müşterilerinizin daha hızlı ulaşabilmesi için doğru anahtar kelimelerin seçilmesi gereklidir. Firmanızın Google’da reklam vermesini sağlayan Sanal Yönetmen anahtar kelime stratejisiyle ayırmış olduğunuz reklam bütçesinde aranma hacmi yüksek hedef kitle odaklı anahtar kelimeler belirlemektedir. Sanal Yönetmen sizlerin bütçesinin 7/24 kontrolünü sağlayarak yüksek veya düşük bütçe fark etmeksizin maksimum dönüşüm elde etmenize yardımcı oluyoruz.

 

 

googleda reklam vermek - Google Adwords Danışmanlığı

 

Google Reklam Modelleri

Google reklamlarınızı aktif olarak yönetmek ve müşterilerinize birden fazla kanal üzerinden ulaşabilmek için Google reklam modelleri sunmaktadır. Google’da reklam verirken markanıza uygun reklam modelinin belirlenmesi hedeflediğiniz kitleye ulaşmanızı ve reklamlarınızı satışa dönüştürmenizi sağlamaktadır.

google adwords reklam modelleri metin reklamlari - Google Adwords Danışmanlığı
Google Metin Reklamları

google adwords reklam modelleri alisveris reklamlari - Google Adwords Danışmanlığı
Google Alışveriş Reklamları

google adwords reklam modelleri goruntulu reklamlari - Google Adwords Danışmanlığı
Google Görüntülü Reklam Ağı

google adwords reklam modelleri yeniden pazarlama reklamlari - Google Adwords Danışmanlığı
Google Yeniden Pazarlama Reklamları

google adwords reklam modelleri mobil uygulama reklamlari - Google Adwords Danışmanlığı
Mobil Uygulama Reklamları

google adwords reklam modelleri gmail reklamlari - Google Adwords Danışmanlığı
Google Gmail Reklamları

Google Metin Reklamları

Google metin reklamları, arama sonuçlarında organik sonuçlarının üzerinde listelenen reklam modelidir. Google arama reklamları olarak da bilinen metin reklamlarında belirlenen anahtar kelimelerde markanızın reklam alanında yer almasını sağlamaktadır.

Hizmet ve ürün satışı için, en iyi dönüşlerin sağlandığı Google Arama reklamlarında yapılacak iyileştirmeler ile en doğru kitleye, en uygun bütçelerle reklamlarınızı sunmaktayız.

google adwords reklamlari metin reklamlari - Google Adwords Danışmanlığı

 

google adwords reklamlari gorontulu reklamlari - Google Adwords Danışmanlığı

 

Google Görüntülü Reklam Ağı

Google görüntülü reklam ağında, potansiyel müşterilerinizin gezindiği web sitelerinde reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz. Google’ın anlaşmalı olduğu binlerce web sitesinde hazırlamış olduğumuz görsel reklamları müşterilerinize ulaştırarak satışa dönüştürebiliriz.

Marka bilinirliği ve satış destekleme konusunda en iyi dönüşlerin sağlandığı Google Görüntülü Reklam ağı ile hedef kitlenizin dikkatini çekecek, dönüşümü artıracak reklam stratejileri uygulamaktayız.

 

GooglMobil Uygulama Reklamları

Youtube reklamları %100 ölçülebilir reklam modelleri arasında yer almaktadır. Oluşturulacak Youtube reklamları sonrasında yayınlanan video’nun ne kadar izlendiği, ne kadar tıklama aldığı ve etkileşim değerleri belirlenebilmektedir. Ulaşılan ziyaretçi sayısı ile bütçe dengesi kurulduğunda en uygun reklam modelleri arasında olmasıyla beraber, en etkileyici tanıtımların bu reklam modeliyle yapılmasıyla da Youtube Reklamları ön plana çıkmaktadır.

Youtube reklamları sadece izlenme oldukça ödemenin yapıldığı, kendi içerisinde farklı reklam modelleri bulunmaktadır.

Pazarlama amacı doğrultusunda oluşturulacak reklam stratejileriyle marka bilinirliğini, geri dönüşümleri en üst düzeyde tutarken, bütçenizi de bir o kadar korumaktayız.

 

 

 

 

mobil uygulama - Google Adwords Danışmanlığı

 

google adwords reklamlari alisveris reklamlari - Google Adwords Danışmanlığı

 

GooglAlışveriş Reklamları

Google alışveriş reklamları e-ticaret sitelerinde satışı arttıracak reklam modelidir. Arama sonuçlarında e-ticaret sitenizde bulunan ürünlerin ismi, görseli ve fiyatlarıyla listeleyerek potansiyel müşterilerinize ulaştırılabilmektedir.
Bu noktada oluşturduğumuz hedef kitle tanımlamaları ve en doğru ürünlerin alışveriş sonuçlarında yer almasını sağlayarak, satış dönüşümünü üst düzeye çıkarmaktayız.

E-Ticaret siteleri için satışları artırmada en uygun reklam modeli olan Google Merchant Reklamlarına ait  sağlanacak desteğimiz ile, E-ticaret siteniz ile Merchant Center entegrasyonu, reklamları tetikleyecek anahtar kelimelerin  ve alışveriş sonuçlarında yer alacak en ürünlerin belirlenmesiyle kampanya optimizasyonları tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

 

 

Google Gmail Reklamları

Gmail reklamları gelişmiş hedefleme seçenekleri ile oldukça etkili bir dijital pazarlama yöntemidir. Detaylı bir şekilde optimize yapabilmenize imkan tanıyan Gmail reklamları ile hedefi on ikiden vurabilirsiniz. Reklamlarınızı genel kullanıcı kitlesine uyarlayabileceğiniz gibi daha spesifik bir topluluk belirleyerek, kampanyanızın sadece o kitleye ulaşmasını sağlayarak istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.

Özellikle teknoloji ile iç içe geçmiş hedef kitleye sahip bir sektörde yer alıyorsanız, Gmail reklamlarının detaylı filtrelemeleriyle satış dönüşümünü artırabilir, marka bilinirliğinizi direkt hedef kitleniz üzerinden sağlayabilirsiniz.

google adwords reklamalari gmail reklamlari - Google Adwords Danışmanlığı

 

google yeniden pazarlama reklamlari - Google Adwords Danışmanlığı

 

Google Yeniden Pazarlama Reklamları

Google yeniden pazarlama reklam stratejisiyle, sitenizi bir kere ziyaret eden müşteriniz, gezmiş olduğu diğer Google iş ortağı olan web sitelerinde de sizin reklamlarınızı görmesini sağlamaktayız.

Bu reklam stratejisinin pazarlama amacınıza göre en doğru etkiyi oluşturması için reklamlarınızın yer alacağı sitelerin belirlenmesi, reklam görsellerinde ki etkiyi maksimuma çıkarmak için konum hedeflemelerinin yapılması gibi destekler Adwords danışmanlığımız ile gerçekleştirilmektedir.

Neden Google Adwords Danışmanlığına İhtiyacınız Var?

Google’da yayınlanan reklamlarınıza harcadığınız paralarınız boşuna mı gidiyor? O halde yayınlanan reklamlardan doğru bir geri dönüş elde edemiyorsanız ters giden bir şeyler var demektir.
Google reklamları aslında basit bir arayüze sahip olsa bile tek başınıza ya da temel bilgileriniz ile oluşturulacak reklamlardan elde edilecek olumlu geri dönüşü yakalayamayabilirsiniz. Bununla beraber iş yoğunluğunuz arasında sürekli reklamları takip edemediğiniz için gereksiz aramalar ve tıklamalar bütçenizi bitiriyor olabilir. Bu noktada Google Adwords danışmanı sayesinde reklamlarınızı daha efektif yönetebilirsiniz. Temel olarak bir Google Adwords uzmanı ile kazanacaklarınızı şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Adwords Kampanyalarınızın En Yüksek Hesap Durumu Puanı Alacak Şekilde Oluşturulması,
  • Pazarlama Amacınız Doğrultusunda En Doğru Ziyaretçileri Çekmek için Hedef Kitle Tanımlamalarının Yapılması,
  • En Doğru Anahtar Kelimeler ile Potansiyel Müşterilerinize Ulaşılması,
  • Gereksiz Bütçe Harcayan Arama Kelimelerinin Tespiti ve Engellenmesiyle Bütçenizin Korunması,
  • Yeniden Pazarlama Hedefleriyle Marka Bilinirliğinizin Artırılması,
  • Düzenli Raporlamalar ile Reklamların Faydası ve Geri Dönüşlerin Net Bir Şekilde Tespit Edilmesi,
  • Sağlanacak Destek Kapsamı Doğrultusunda Site içi Düzenlemeler ile Reklamlarınıza ait Kalite Puanını Arttırarak, Harcanacak Bütçenin Minimuma Düşürülmesi Sağlanır.

Genel olarak baktığımızda Google Reklamlarını bir Adwords uzmanı desteğiyle oluşturup, yürüttüğünüzde bütçenizi korumuş ve reklamlarınızı en doğru kitleye ulaştırmış olursunuz.

hakkimizda 1 - Google Adwords Danışmanlığı

 

Öne Çıkan Google Adwords Danışmanlığı Referanslarımız

 

 

İletişim

Tam hizmet ajansı olarak, bütçeniz ve pazarlama hedefleriniz doğrultusunda size en doğru yol haritasını çıkarmak, performans odaklı çalışmalarla markanızı en verimli sonuçlara ulaştırmak için bize ulaşın.