Sosyal Medya Yönetimi Hizmeti

* Sosyal Medya’nın gücünün, öneminin ve markanız üzerinde ki etkisinin farkındayız. Bu bilinç doğrultusunda titizlikle sosyal medya faaliyetlerinizi yürütmekteyiz.
* Oluşturulan Sosyal Medya İçerikleri doğrultusunda hedef kitleniz ile markanız arasında ki etkileşimi yükselterek, doğal takipçi artışının stratejilerini oluşturmaktayız.
* Ürün ve hizmet satışını artıracak sosyal medya içerik stratejilerimizi, görsellikle birleştirerek, marka bilinirliği, hedef kitlenin bağlılığını ve satış dönüşümünü arttırmaktayız

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medyanın gücünü markanız için kullanıyoruz. Müşteri hedef kitlenizin aktif olarak yer aldığı sosyal medya hesaplarında markanızın prestijini oluşturarak yeni bir bakış açısı kazandırıyoruz. Sanal Yönetmen olarak sosyal medya danışmanlığı hizmetimiz dahilinde markanızın sosyal medya hesap yönetimini gerçekleştirerek hedef kitlenizdeki müşterileriniz ile bir araya gelmenizi ve satış odaklı dönüşümler almanıza katkı sağlıyoruz.

Hedef kitlenize ulaşmadaki en güçlü kanallardan biri de sosyal medya hesaplarıdır. Müşterilerinizin günün büyük bir çoğunluğunu sosyal ağlarda geçirdiğini göz önüne aldığınız zaman bu durumu markanız için avantaja dönüştürebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınız firmanızın sosyal ağlardaki temsilcisi olduğunun bilincinde olarak düzenlenmesi ve geliştirilmesi gereklidir. Sosyal medya yönetimini gerçekleştirmek için profesyonel bir destek almanız markanızın prestijini olumlu yönde etkileyecektir.

Sosyal medyada yapılan çalışmaların anlık olarak ilerlemesi ve etkileşimin yüksek olmasından dolayı hesap yönetimi önceden planlanmalıdır. Yapılacak paylaşım ve kampanyalarda takipçilerin yaş ortalaması, yaşam tarzı ve beklentileri dikkate alınarak bir kurgu oluşturulması gereklidir.

sosyal medya danismanligi - Sosyal Medya Danışmanlığı

sosyal medya danismanligi 2 1 - Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Yönetimi

Her firmanın hitap ettiği kitle aynı olmadığından takipçi arttırma çalışmaları için uygun mecranın tespit edilmesi gereklidir. Potansiyel müşterilerinizi bilen ve bu doğrultuda sosyal medya yönetimini gerçekleştiren Sanal Yönetmen ile siz de sosyal ağlarda markanızın kurumsal kimliğini kazandırabilirsiniz.

  • Sosyal medya danışmanlığı dahilinde sunduğumuz hizmetlerimizi şu şekilde özetleyebiliriz:
  • Sosyal Medya Hesaplarının Kurumsal Kimliğine Uygun Olarak Oluşturulması,
  • Sektör ve Rakip Sosyal Medya Profillerinin Analizi ile Birlikte Strateji Geliştirilmesi,
  • Hedef Kitle Tespiti, Topluluk Oluşturma, Takipçi Artırma  ve Topluluk Yönetimi,
  • Markanız için En Etkili Sosyal Platformlar Başta Olmak Üzere, Tüm Profilleriniz için Hedef Kitleye Hitap Edecek İçerik Geliştirilmesi,
  • Etkileşim Oluşturacak İçerik Stratejileri,
  • Pazarlama  Amacınız Doğrultusunda Kampanya ve Promosyon Planlamaları,
  • Sosyal Medya Reklam Kampanyalarının Oluşturulması ve Yönetimi,
  • Sosyal Medya Pazarlama Amaçlarınız Doğrultusunda Influencer Marketing Faaliyetlerinizin Organize Edilmesi ve Yönetimi,

Sosyal Medya Profillerinizin Düzenli Olarak Takibi ve Monitoring Faaliyetleri ile hedef kitlenizin marka, ürün, hizmetleriniz hakkında ki tüm konuşmalarının takibinin yapılması.

Sosyal Medya Reklamları

 

 

Facebook Reklamları

Facebook Reklamları ile Neler Yapabileceğimize Bir Göz Atın.

 

Twitter Reklamları

Twitter Reklamları ile Neler Yapabileceğimize Bir Göz Atın.

 

Instagram Reklamları

Instagram Reklamları ile Neler Yapabileceğimize Bir Göz Atın.

 

Youtube Reklamları

Youtube Reklamları ile Neler Yapabileceğimize Bir Göz Atın.

 

Linkedin Reklamları

Linkedin Reklamları ile Neler Yapabileceğimize Bir Göz Atın.

İletişim

Tam hizmet ajansı olarak, bütçeniz ve pazarlama hedefleriniz doğrultusunda size en doğru yol haritasını çıkarmak, performans odaklı çalışmalarla markanızı en verimli sonuçlara ulaştırmak için bize ulaşın..