Mobil Uygulama

Mobil Uygulama Geliştirme ile Sağladığımız Çözümler

* E-Ticaret Sitenizin Mobil Uygulamalarının Gerçekleştirilmesi,
* Kurumsal Web Sitenize Ait Mobil Uygulama Çözümleri,
* Mobil Uygulama Fikirleriniz için Proje Geliştirme ve Uygulama Çözümleri,
* Mobil Oyun Projeleriniz için Tasarım ve Mobil Yazılım Çözümleri

 

 

Mobil Uygulama

Mobil uygulama yazılımları akıllı cihazların hayatımızda daha çok yer almasıyla birlikte hızla yaygınlaşmaya başladı. Bireysel olarak fikrinizi hayata geçirmek adına mobil uygulama yazılımlarına eğilim gösterebilirken, kurumsal firmanızın hedef kitlesine ulaşması içinde mobil uygulamalara sahip olmak isteyebilirsiniz.

Kurumsal firmaların ürün veya hizmet tanıtımlarını yapması için mobil uygulama kanallarına da eğilim göstermesi firmanın pazarlama ihtiyaçları arasında yer aldı. Mobil yazılım geliştirmesinin yapılmasıyla birlikte platformlarda hizmet ağınızın tanıtımlarını yaparak hedef kitlesindeki daha çok kişiye ulaşabilir ve hizmet tanıtımlarını gerçekleştirebilir.

Web siteniz üzerinden hizmet verdiğiniz, satışa sunduğunuz ürünlerin, hedef kitleniz tarafından ulaşılabilirliğini artırmak ve her platformdan müşterileriniz ile bağınızı güçlendirmek için mobil uygulamalarla ticari faaliyetinize büyük katkı sağlayabilirsiniz.

Akıllı cihazların işletim sisteminin farklılık göstermesinden dolayı mobil uygulama geliştirme platformları da bu yönde değişiklik göstermektedir.

  • Android Mobil Uygulama
  • IOS Mobil Uygulama
  • Windows Phone Mobil Uygulama

Sanal Yönetmen olarak tüm platformlara ait mobil uygulama çözümleri için yazılım ve tasarım desteği sağlamaktayız.

mobil uygulama - Mobil Uygulama