Biz Kimiz & Neler Yaparız?

2012 yılından beri Sanal Yönetmen olarak dijital dünyadaki oyuncular olan markaların imajlarını yönetmekteyiz. Yönetmen koltuğuna oturduğumuz bu süreçte pazarlama sürecini ustalıkla yönetirken, markalara beklentilerinin üzerinde hizmet sunmakta ve dijital dünya için verimliliklerini arttıracak sufleler vermekteyiz. Bu yolda ilerlerken kendimizi geliştirmek için yeniliklere açık bir şekilde sürekli çalışmakta ve üretmekteyiz.

Çözüm ortağı olduğumuz firmaları küçük ya da büyük olarak ayırt etmeden benimsemekte ve firmaların kendi dinamiklerine, hedeflerine uygun çözümler üretmekteyiz. Markanın koşullarını değerlendirerek hazırladığımız stratejilerle, markaların dijital dünyadaki rollerini belirlemekteyiz. Ürettiğimiz bu çözümlerle şirketleri bu sanal dünyada yükseğe taşımakta ve ışıldamalarını sağlamaktayız.

Sanal Yönetmen olarak, küçük işletmeler ile yürüttüğümüz iş birliği sonrasında hizmet verdiğimiz firmaların sektörün öncüsü haline gelmesi, sektör lideri markalarla yürüttüğümüz çalışmalarla da satış dönüşüm oranının artırılması; bizim bitmek bilmeyen başarı motivasyonumuzun ve çalışma azmimizin kaynağını oluşturmaktadır.

İstatistikler

+

Dijital Pazarlama Projesi

Web Sitesi Tasarımı

Sektör Tecrübesi

Dijital Başarıyı Yakalamak İçin Yönetmen Koltuğuna Sanal Yönetmen'i Koyun

Araştırma

Her yeni anlaşma, her yeni başlangıç bizi heyecanlandırır. Biz keşfetmeyi, öğrenmeyi ve başarmayı misyon edinmiş bir ekibiz. Her yeni başlangıç ile yeni bir sektörü öğrenmiş, rakipleri keşfetmiş, çözüm yolları belirleyerek başarının yol haritasını çizmiş oluyoruz. Bize eşlik ederken size sadece bir hizmet sunmuş olmuyor aynı zamanda, bir ekip dolusu merak, keşfetme duygusu, başarma azmimizi de sunuyoruz...

Strateji

Heyecanla çıktığımız bu yeni yolculukta çalışmalarımızın havada kalmasını sevmiyor ve verimliliğini kontrol etmek için rakiplerin de neler yaptığına göz atıyoruz. Çünkü başarılı olmak istiyoruz ve en çok emeği biz verirsek mutlu olabiliyoruz. Eksileri ve artıları belirliyoruz. Dijital dünyadaki senaryoyu oluşturmak için bildiklerimizi öğrendiklerimizle harmanlıyoruz. Hedeflerimizi ve ulaşacağımız yolu ana hatları ile çiziyoruz. Biz size dijital dünyada yürüyebileceğiniz sağlam bir yol sunuyoruz.

Yapım Aşaması

Hazırladığımız senaryoyu aynı aşkla uygulamaya başlıyoruz. Klaketin sesini duyduğumuz andan itibaren çizdiğimiz yolu harfiyen yerine getiriyoruz. Fikirlerimizi fikirlerinizle birleştirip tasarlamaya başlıyor ve kelimelerin büyülü dünyasıyla hedef kitlenize gidecek yola kırmızı halı seriyoruz. Size sadece beklediğinizi değil beklentinizin üstündekini sunuyoruz.

Raporlama

Aylık süreçlerimiz bittikten sonra izlediğimiz yolu kritik ediyor ve verilerimizle karşınıza çıkıyoruz. Yaptığımız işten aldığımız sonucu görmeyi iple çekiyoruz. Ayrıca size ne kazandırdığımızı sizin görmeniz bizim için oldukça önemli ve kazandırdıklarımızla mutlu olmayı bilen bir ekibiz. Mecraya göre alınan tepkileri, bütçe ve iş verimliliğini ve kazanılan potansiyel müşterileri anlamlandırarak izleyeceğimiz yolu geliştiriyoruz. Çünkü biz; her an, her saniye kendimizi geliştirmekten büyük bir zevk duyuyoruz!

Markalarımız

Sanal Yönetmen

Web tasarım ve yazılım yoğunluğunda çalışmaları gerçekleştirdiğimiz süreçte kurulan Sanal Yönetmen markası, sanal dünyada ihtiyaç duyulan birçok alanda hizmet vermektedir. Günümüzde dijital reklam ajansı olarak çalışmalarını devam ettirmektedir.

Stratejik SEO

2013 yılı sonrasında yoğun olarak dijital pazarlama alanında hizmet vermeye başlamamız ardından, SEO başta olmak üzere dijital pazarlamanın birçok alanında verdiğimiz hizmetleri Stratejik SEO markasında toplayıp, dijital pazarlama dikeyinde hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kitaplar.in

Sosyal sorumluluk projesi olarak oluşturduğumuz kitaplar.in sitesi ile kitapseverleri bir çatı altında toplamayı hedeflemekteyiz. Bu projemiz üzerinden kullanıcılar siteye üye olup, okuduğu kitapları oylayıp, favori listelerine ekleyebilmekte, diğer üyeler ile arkadaşlık isteği gönderip mesajlaşabilmektedir. Projenin asıl amacı ise üyelerin siteye kitap eklemesi karşılığında kazandığı krediler ile ücretsiz kitap takası yapabilmeleridir.

OpencartModul.net

2012 yılından itibaren hazır ve özel yazılımlar ile geliştirdiğimiz e-ticaret projeleri ardından firma odaklı çözümler üretebilmek için 2015 yılında Opencart dikeyinde E-Ticaret siteleri geliştirmek, Opencart e-ticaret sitesi sahiplerine istedikleri modüllerin yazılımını gerçekleştirmek için oluşturduğumuz proje sitemizdir. Şu anda Türkiye'nin en büyük Opencart modül ve tema içeriğine sahip, en geniş personel desteğiyle hizmet veren markadır

Dijital CheckUP

2018 yılında projelendirdiğimiz Dijital CheckUP, beta sürecini devam ettirmekte olup, SEO projeleri başta olmak üzere, dijital pazarlama alanında danışmanlık ve uzman analizleriyle, yol haritalarının oluşturulmasını hedeflemektedir.

Ekibimiz

Enver ÇAKIR

Founder and Manager

Doğuşhan B.

Digital Marketing Specialist

Taha B.

Sr. SEO Executive

Hazal İ.

Copywriter

Esra Ş.

Graphic Designer

Sevda D.

Graphic Designer

Yunus M.

Jr. Front End Developer

Burak C.

Jr. SEO Executive

Hüseyin U.

Backend Developer

Yusuf Ö.

Backend Developer

Deniz B.

Content Writer