Grafik Tasarım Hizmeti

Web siteniz ile ziyaretçilerinizi etkilemek veya mevcut müşterilerinize yeni ürün ve hizmetlerinizi sunarken etkilemek için görselliğe önem vermelisiniz. Hedef kitlenize yaptığınız sunum ve pazarlama stratejilerinizde sözlü ve yazılı mesajlarınızdan ziyade görselliğiniz ile hafızalara kazınırsınız. Sanal Yönetmen olarak gerçekleştirdiğimiz tüm katalog, broşür, kurumsal kimlik ve outdoor reklamları gibi hazırladığımız grafik tasarım çalışmalarında, marka kimliğinizi ve hedef kitlenizle aranızda ki bağı güçlendirecek, hafızalara kazınmanızı sağlayacak tasarımlar oluşturmaktayız.

Grafik Tasarımı

Kalıplaşmış düşünce tarzını bir kenara bırakarak yaratıcı fikirler ile yeni bir bakış açısı kazandırıyoruz! Kişisel veya kurumsal markanıza özel geliştirdiğimiz grafik tasarım hizmetiyle akılda kalıcılığı arttırıyor ve bilinirliğinizi sağlıyoruz.

Özgün fikirlerle kurgulanmış hikayeleri görselleştirerek firmanızın çalışmalarını hedef kitlenize daha hızlı aktarabiliyoruz. Sözlü veya yazılı materyallerin yanı sıra akılda kalıcılığı yüksek olan görseller hazırlayarak ürün veya hizmet detayının anlatımını güçlendiriyoruz. Gerçek ve sanal dünyada sizi yansıtacak olan görselleriniz için yenilikçi bir yaklaşıma sahip Sanal Yönetmen olarak kreatif tasarımlara imza atıyoruz. Markanızın pazarlama amacına uygun olarak hedef kitlenizin dikkatini çeken görseller oluşturarak bilinirlik algısının temellerini oluşturuyoruz.

grafik tasarim 1 - Grafik Tasarımı

 

grafik tasarimi kurumsal kimlik tasarimi 1 - Grafik Tasarımı

 

 

Kurumsal Kimlik  Tasarımı

Kurumsal Kimlik kavramı, görsel-işitsel iletişim başta olmak üzere, çok boyutlu bir imaj çalışmasını anlatır. Bu çalışmanın amacı, kurumların tarihsel, kültürel, coğrafi kimliklerini, kuruluş amaçlarını ve ideallerini, ürün ve hizmetlerini, sektörel konumlarını, en az çabayla, en kısa zamanda ve etkili bir biçimde hedef kitleye aktarmaktır. Sanal Yönetmen olarak gerçekleştirdiğimiz Kurumsal Kimlik çalışmalarında hedeflerimiz:

  • Firma isminin, hedef kitlenizin hafızasında yer etmesini sağlamak,
  • Görsellik ile marka imajınızın yansıtılmasını sağlamak,
  • Sunulan ürün ve hizmetlerin kalitesini yansıtmak .

 

 

Katalog ve Broşür Tasarımı

Marka adınızı geniş kitlelere ulaştırmak, ürün ve hizmetlerinizin detaylarını hedef kitleniz ve müşterilerinizle paylaşmak için hazırladığımız katalog tasarımı ve broşür tasarımı çalışmalarında dikkat ettiğimiz temel kriterlerimiz bulunmaktadır.

  • Markanızı çağrıştırması ve akılda kalıcığı sağlanmaktadır.
  • Markanızı yansıtmayacak görsellerden ve aşırı metinden kaçınılmaktadır.
  • Baskı sırasında yaşanabilecek tüm sorunları düşünülerek tasarlanmaktadır.

 

grafik tasarim katalog ve brosur 1 - Grafik Tasarımı

 

 

 

grafik tasarim e bulten ve banner tasarim 1 - Grafik Tasarımı

 

 

 

 

 

 

 
 

 

Outdoor  Tasarımı

Dış mekan reklam alanlarınızı renklendirmek, ürün ve hizmetlerinizi ön plana çıkarmak uzmanlık alanlarımızdandır. Her yerde karşımıza çıkan billboard, tabela, dış cephe reklamlarında prensip edindiğimiz en önemli unsur; görsellik, dikkat çekicilik ve doğru tanıtım.. Dikkat çekici olup yeterince bilgi vermeyen dış mekan reklamların göz ardı edilmesi kaçınılmazdır. Nitekim; bilgi içeren fakat dikkat çekmeyen tasarımlarda potansiyel müşteri kaybına yol açacaktır..

grafik tasarim outdoor tasarimi 1 - Grafik Tasarımı

 

 

 

 

 Öne Çıkan Logo Çalışmalarımız

 

 

İletişim

Tam hizmet ajansı olarak, bütçeniz ve pazarlama hedefleriniz doğrultusunda size en doğru yol haritasını çıkarmak, performans odaklı çalışmalarla markanızı en verimli sonuçlara ulaştırmak için bize ulaşın..