Size Özel E-Ticaret Çözümleri

* Paket programlar değil, isteğinize özel çözümler üretmekteyiz.
* Tecrübelerimiz doğrultusunda e-ticaret sitenizi; hem müşterilerinizi hem kurumsal kimliğinizi hem de SEO uyumluluğunu düşünerek oluşturmaktayız.
* Kullanıcı dostu olarak hazırladığımız arayüzlerle müşterilerinizin rahat alışveriş yapmasını sağlarken, Markanıza özel çalışmalarla da bütçenize uygun e-ticaret siteleri hazırlamaktayız.
* E-Ticaret sitenizi, dijital pazarlama faaliyetlerinize uygun olacak şekilde geliştirerek, yürütülecek Dijital pazarlama çalışmalarına da katkı sağlamaktayız.

E-Ticaret Tasarımı ve Yazılımı

E-ticaret yazılımı ve tasarımı bakımından firmanızın kalitesini yansıtmaktadır. Sanal dünyada sektörünüzdeki duruşunuzu göstermek ve rakiplerinize mağazanızın kalitesini fark ettirmek için e-ticaret sitenizin geliştirilmesi profesyonel bir şekilde yürütülmelidir.

E-ticaret sitenizin yazılım alt yapısının güvenlik açısından güçlü ve tasarım açısından göz alıcı olması gereklidir.

Güncel gelişmelerin takip edilmesi, e-ticaret sitenizin mobil uyumluluğu ile kullanıcı deneyimini arttırarak, potansiyel müşterilerinize en iyi şekilde online hizmetin kapılarını açabilirsiniz.

e ticaret tasarimi yazilimi - E-Ticaret Tasarımı ve Yazılımı

e ticaret yazilimi - E-Ticaret Tasarımı ve Yazılımı

E-Ticaret Yazılımı

E-ticaret yazılım çözümlerinde firmalar için hem ziyaretçi hem arama motorlarına uyumluluk konusunda iki aşamada düşünüp, en yüksek verimlilikte alt yapıları tercih etmesi gerekmektedir.

Bu noktada Sanal Yönetmen olarak gerekli güvenlik ve uyumluluk süreçlerine marka bütçesi doğrultusunda çözümler üretmekteyiz. İstenilirse Opencart, Magento gibi açık kaynak kodlu e-ticaret alt yapılarının geliştirilmesi ve özelleştirilmesiyle istenilirse de markaya özel yazılım geliştirmesiyle destek sağlamaktayız.
Markamızın kuruluşundan bu yana verdiğimiz e-ticaret desteğimiz, farklı sektörlere ait tecrübelerimiz, yazılımın gerektirdiği özelliklere hakimiyetimiz ile birlikte, dijital pazarlama çalışmalarından edindiğimiz tecrübeler ile ziyaretçi açısından en verimli alt yapının geliştirilmesi için e-ticaret çözümleri üretmekteyiz.

Sanal Yönetmen olarak gerçekleştirdiğimiz e-ticaret yazılımlarında üstünde durduğumuz en önemli iki konu; ziyaretçiler için hızlı ve kolay kullanımına sahip site mimarisi ve arama motorları ile tam uyumlu alt yapıya sahip olmasıdır.

E-Ticaret Tasarımı

E-ticaret tasarımında kullanıcı odaklı düşünerek, müşteri deneyimini arttıracak çözümler üretmekteyiz. E-ticaret sitesinde alışveriş yapmak isteyen potansiyel müşterilerinizin, karmaşık bir yapı yerine sade ve kullanışlı bir tasarımla karşılanması gereklidir. Kusursuz bir işleyişte ilerleyen e-ticaret sitesinde müşterileriniz aradığı ürünleri kolaylıkla bulabilmesi gerekir.

Bununla birlikte alışverişe giden her aşamada  müşterileriniz için kolay ve hızlı sayfa tasarımları ve planlamaları oluşturulması gerekmektedir..

e ticaret tasarimi - E-Ticaret Tasarımı ve Yazılımı

e ticaret cozumleri - E-Ticaret Tasarımı ve Yazılımı

E-Ticaret Sitesi Çözümleri

Sanal Yönetmen olarak çalıştığımız firmalara sıfırdan e-ticaret sitesinin kurulumuyla beraber yazılım ve tasarım geliştirme konusunda da destek sağlamaktayız. Bu nokta da e-ticaret alt yapınız fark etmeksizin ihtiyacınız doğrultusunda sanal pos entegrasyonları, XML entegrasyonları, pazar yeri entegrasyonları, muhasebe programı entegrasyonları, kullanıcı deneyimine uygun tasarım geliştirme gibi alanlarda da özel destek sağlamaktayız.

Sanal Yönetmen olarak sizlere sorunsuz bir e-ticaret mağazasına sahip olmanızı ve potansiyel müşterilerinizi en iyi şekilde karşılamanızı sağlıyoruz. Özel yazılım veya açık kaynak koda sahip e-ticaret platformlarını kullanarak, firmanızın prestijini ortaya çıkaracak e-ticaret çözümleri sunmaktayız.

Sektörünüze özel kullanıcı deneyimi arayışınızda ya da arama motorlarına uyumluluk konusunda yetersiz kalan e-ticaret platformlarınızdan verim alamıyorsanız size özel çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Öne Çıkan E-Ticaret Tasarım Referanslarımız

 

 

İletişim

Tam hizmet ajansı olarak, bütçeniz ve pazarlama hedefleriniz doğrultusunda size en doğru yol haritasını çıkarmak, performans odaklı çalışmalarla markanızı en verimli sonuçlara ulaştırmak için bize ulaşın..