Remarketing Reklam Danışmanlığı

Home / Remarketing Reklam Danışmanlığı

2222Sanal Dünyanın vazgeçilmez bir pazarlama alanı olmasıyla beraber internetteki pazarlama ve reklam çalışmalarında da doğru orantıda değişim ve bağlılık söz konusudur. Sosyal ağlar ve arama motorları firmaların, ürün veya hizmet sahibi firmaların vazgeçilmez gözdesi haline gelmektedir. E-Ticaret site sahipleri başta olmak üzere, online satış yapan kişi veya kurumların ilk tercih ettikleri dijital pazarlama kanalı e-posta pazarlama olarak bilinirdi. Ancak günümüzde e-posta reklamlarının yerini sosyal medya reklamları, arama motoru reklamları, remarketing, retargeting reklamlar almıştır.

Retargeting reklamlar aynı zamanda remarketing olarak da bilinmektedir. Fark ise Google Adwords retargeting reklamlarında remarketing terimini kullanmaktadır.

Retergeting yani hedefli pazarlama, yeniden pazarlama nedir, nasıl çalışır ?

Kullanıcılar firmanıza ait retargeting / remarketing sistemine kayıtlı olduğu internet sitesini ziyaret etmesi sonrasında ürün satın almadan siteden ayrıldıklarında, internette gezindiği diğer alanlarda diğer sitelerde devamlı sitenizin karşısına çıkmasıdır. Bundan dolayı reklam çalışmaları arasında geri dönüşünün ve verimin en yüksek olduğu reklam çalışmasıdır. Günümüzde yapılan raporlamalar sonucunda ürün almayı hedefleyen kullanıcıların yalnızca %2 si ilk girdiğinde ürünü aldığını düşünürsek remarketing / retargeting reklamları ile geri dönüşüm oranını büyük ölçüde artırmış olacaksınız.

Remarketing Reklam Danışmanlığı

Hizmetimiz Hakkında Detaylı Bilgi ve Teklif Almak için İletişime Geçebilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Close