Mobil Web Sitesi Tasarımı ve Yazılımı

Home / Mobil Web Sitesi Tasarımı ve Yazılımı

1111

Mobil cihaz kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte bu alanda yapılan çalışmalar büyük önem kazandı. Hayatımızın her alanına giren internetin 3G ile birlikte mobil cihazlarda kullanımı oldukça artmıştır. Bununla birlikte mevcut web siteleri, mobil cihazların internet deneyimlerini kısıtlaması web site sahiplerini mobil cihazlara uygun web sitesi yapmaya yönlendirmiştir. Böylece her mekanda rahatlıkla kullanılabilen mobil cihazların internet deneyimleri arttırılarak kullanıcıların bu hizmetten maksimum fayda sağlamaları söz konusu olacaktır. Çünkü kötü bir mobil deneyim yaşayan kullanıcının tekrar mobil sitenizi ziyaret etme olasılığı çok azdır ve bu da potansiyel müşteri kaybına yol açar. Belki mevcut web siteniz masaüstü bilgisayarlarda, cep telefonlarında ve tabletlerde mükemmel çalışıyor ama projektörlerde, televizyonlarda, netbook’larda, e-okuyucularda, oyun sistemlerinde ve daha düşünülmemiş onca cihazda çalışacak mı?
Sanal Yönetmen bu amaçla mobil web sitesi tasarımı ve yazılımı hizmeti sunmaktadır. Her tür telefon, e-kitap okuyucu, tablet bilgisayar ve daha birçok mobil cihazlarda en uygun şekilde görüntülenmesi amacıyla hazırlanan kullanıcı dostu mobil web sitesiyle müşterilerinize/takipçilerinize sunduğunuz ürün ve hizmetten maksimum fayda sağlamasını mümkün hale getirebilirsiniz. Mevcut web sitenizle aynı tasarıma sahip mobil web sitesi talep edebileceğiniz gibi farklı tasarıma sahip mobil web sitesi hizmeti de satın alabilirsiniz.

Gelecekte dinamik ve portatif cihazların, masaüstü ve statik cihazların yerini alacağı düşünülmektedir. Bunu şimdiden en büyük arama motoru olan Google arama motorunun web sitesinin mobil uyumluluğu olanlara verdiği öneme ve ayrılacıkları takip ederek görebilmekteyiz. Siz de mobil web sitesi hizmeti satın alarak çağın gerekliliklerini yerine getirebilirsiniz.
Dilerseniz kişisel bir blog için de mobil cihazlara uygun şekilde yapacağımız tasarım sonrasında, yönetim panelinden kolayca güncelleyebileceğiniz bloga sahip olabilirsiniz.

Mobil Web Sitesi Tasarımı ve Yazılımı

Hizmetimiz Hakkında Detaylı Bilgi ve Teklif Almak için İletişime Geçebilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Close