Kelime Bazlı SEO Hizmeti

Home / Kelime Bazlı SEO Hizmeti

Web sitenizin internet ortamında arama motorlarında ziyaretçi çekebilmesi ve üst sıralarda yer alması günümüz e-ticaret ortamında ve kurumsal web sitelerinin rekabet ortamında olmazsa olmazlardan bir tanesidir. Özellikle en popüler arama motoru Google olmak üzere diğer arama motorları algoritmalarında yaptıkları güncellemeler ile sizi de sürekli yaptığınız optimizasyon çalışmalarında yeniliğe zorlar.

Rekabet ortamının da olduğunu var sayarsak sürekli almanız gereken hizmetlerden biri de SEO yani arama motoru optimizasyonudur.

Firmamız arama motorlarındaki yenilikleri takip ederek kendini sürekli güncel tutar ve orijinal çözümlerle web sitenizin istenilen sıralar da yer almasını sağlar. Aynı zaman da sürekli olarak optimizasyon işlerinizi üstlenebilir ve sürekli güncel tutabilir.

 

 

Kelime bazlı optimizasyon çalışmamızı, tüm analiz ve optimizasyon çalışmalarını içermesinin yanında, kelime odaklı çalışılması diğer optimizasyon çalışmalarımızdan farklı kılmaktadır.
Günümüzde Seo adından yüzlerce firma, yüzlerce çalışma yaptığını söylemekte. Ancak hangisi garanti vermekte ?

 

Kelime Bazlı Seo Hizmetinin Farkı Nedir?

 

SEO kelimesinin tanımıyla başlayalım. Seo ingilizce “search engine SEO-Stratoptimization” tamlamasının kısaltmasıdır. Bu tanımlamanın bizde ki karşılığı ise ‘arama motorları optimizasyonu’dur. Sitenizin hedef kitlemesini belirlemek için oluşturulan alt yapıya ve çalışmaların tümüne SEO diyebiliriz.
Kelime bazlı arama motoru optimizasyon çalışması, arama motorlarında, birinci sayfada yer almasını istediğiniz kelimelerin hedef alarak çalışılmasıdır.

Bu hizmet dahili seo analiziharici seo analizidahili seo optimizasyonuharici seo optimizasyonu‘nunda anlattığımız çalışmaların yürütülmesinin yanında, istediğiniz kelimelerin analizini (Ortalama bitirme süremizi belirlememiz için gereken kelime zorluk derecesini belirleme) de yaparak çalışmalarımıza başlıyoruz.
Doğrudan kelime bazlı optimizasyon ile beraber web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar da artış, Alexa Global ve Türkiye sıralamanız da yükselme, hatta pagerank değerinizin artmasını sağlamış olacaksınız.

Kelime bazlı optimizasyonda çalışırken hedefimiz ve hizmetin karşılığında ödediğiniz miktara karşılık kelimelerinizi birinci sayfaya, BİRİNCİ SIRAYA çıkarmaktır.

 

FARKLI VE İDDİALIYIZ !

 

“Sanal Yönetmen”in vizyonu kapsamında sadece seo çalışması değil tüm bilişim hizmetlerine dair çalışmalar yapılmaktadır. Bu da (neyi, nerede, nasıl kullanıp, nasıl fayda sağlayabiliriz analizini iyi yaptığımız anlamına gelmektedir.

Sanal Yönetmen, kapsamlı içeriği ile gözle görülür bir bilgi, birikime sahiptir.

Sanal Yönetmen de istediğiniz hizmetin bulunduğu sayfa da detaylı açıklama bulunmaktadır. Bizimle irtibata geçmeden de hizmet ve yapılışı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sanal Yönetmen tarafından yapılan hizmetlerde vaat edilenlerin gerçekleşmediği takdirde ödemenizi geri iade etme garantisi veriyoruz.

Kelime Bazlı SEO Hizmeti

Hizmetimiz Hakkında Detaylı Bilgi ve Teklif Almak için İletişime Geçebilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Close