İnstagram’da Çoklu Hesap Kullanımı

8 Mart 2016/0/5
Home / İnstagram'da Çoklu Hesap Kullanımı / İnstagram’da Çoklu Hesap Kullanımı

İnstagram’da Çoklu Hesap Seçeneği

Popüler sosyal medya platformları arasında en çok kullanılan instagram’a, birden fazla hesap ekleme seçeneği ile yenilik geldi..

IOS ve Android cihazlar için hesap ekleme hususunda destek sağlamaya başlayan instagram, gelen talepler doğrultusunda, çoklu hesap ekleme butonunu devreye aldı.  instagram'a birden fazla hesap ekleyerek kullanma

İnstagram’a Birden Fazla Hesap Nasıl Eklenir?

Hesap ekleme için ilk kullanım, android kullanıcılarında başladı. Iphone kullanıcıları ise 7.15 güncellemesi ile çoklu hesap ekleme özelliğini birkaç hafta öncesinde görmeye başladı.

Çoklu hesap ekleme seçeneğini kullanabilmek için, profil hesap ayarlarınızdan ‘hesap ekle’ butonunu kullanabilirsiniz. Birden fazla eklediğiniz hesaplar arasında geçiş yapabilmek için profilinizde ya da üst bölümde yer alan hesap adınıza tıklayarak geçişi sağlayabilirsiniz.

İnstagram hesap yönetimi ile ilgili aklınızdaki soruları bize iletebilir ve Kurumsal Hesaplar için İnstagram Önerileri başlıklı yazımızdan İnstagram hesap yönetimi ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. İnstagram ve diğer tüm sosyal medya platformlarında planlama, strateji ve reklam yönetimi için Sanal Yönetmen’in Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Navigation

Add comment

Pin It on Pinterest

Close