E-Bülten ve Banner Tasarımı

Home / E-Bülten ve Banner Tasarımı

E-mail  aracılığıyla müşterileriniz ve ulaşmak istediğiniz kitle üzerinde etkili bir izlenim bırakmanız için, görsellik önemlidir. Göze hitap etmeyen, sadece verilmek istenen mesajı barındıran e-mailler  okunmadan geçilmeye ya da unutulmaya mahkûmdur. Bu sebeple e-mailler kısa ve öz bilgilerle, okuyucuyu harekete geçirecek, şık, dikkat çekici, görsellerle tasarlanmalıdır.

E-mail ile geniş kitlelere hizmet veya ürününüz hakkında duyurularda bulunabilirsiniz. Ancak duyurularda verilmek istenen mesajları iyi bir görsellikle desteklemeniz her zaman olumlu sonuçlar çıkaracaktır. Tasarımı iyi yapılmış maillerinizi gönderdiğinizde kurumsallığınızı vurgulamış ve hedef kitleye vermiş olduğunuz değeri göstermiş olursunuz.

E-mail tasarımını farklı amaçlar için de kullanabiliriz. Örneğin yüzlerce kişiye e-mail listesiyle bir anket yapmak isteyebilirsiniz. Bu anket cevapları ve size ulaşılma süresi çok önemlidir. Yapılacak bir web programlama desteği ile yüzlerce kişiye tasarımı iyi yapılmış mail ile anketinizi gönderebilir, verilen cevapların kısa sürede size ulaşmasını sağlayabiliriz.

E-Bülten ve Banner Tasarımı

Hizmetimiz Hakkında Detaylı Bilgi ve Teklif Almak için İletişime Geçebilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Close